دیه شکستگی لگن و خونریزی مثانه

مجتبی روستا : سلام ! هفته پیش پدرم در جاده از ماشین پیاده شده بود داشت چایی می خورد . یک ماشین دیگه ماشینشو پارک کرد برای دستشویی. میگه ترمز دستی ول شد که ماشینش سرازیری می آید از پشت میخوره به پدرم که لگنش می شکند. با آمبولانس بردنش بیمارستان چالوس ، ماشین ضارب را می برند پارکینگ که تو چالوس می گویند یک مو برداشتن ساده است که ما با اصرار خودمون به تهران میاریم که الان دوهفته است تحت مراقبت است .
هنوزم نمی تونه بشینه ! کلی خونریزی مثانه ، لخته خون ، ادرار  ! یعنی خدا رحم کرد آوردیم تهران. حالا راننده که زده هی تماس می گیرد بیائد شکایت کنید که منم ماشینمو در بیاورم شما دیه تونو بگیرید. من می خواهم پیش پدرم باشم ! میشه کسی را فرستاد ! بد چقدر می شود مبلغ دیه ؟
1.     کی از اعضای درجه اول خانواده را می توانید برا شکایت بفرستید .
2.     ایشان حتی بدون شکایت شما می تواند با تامه دادیار یا دادستان منطقه خودرواش را ترخیص کند .
3.     بعد از شکایت پرونده به پزشکی قانونی فرستاده می شود که هم پدرتان باید باشد و هم مدارک درمانی اش .
4.     نمی شود الان دقیق نظر دارد . احتمالا بین 8 تا 10 درصد دیه کامل معادل حدود 27 میلیون تومان اگر شکستگی وجود داشته باشد .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آید . در مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود . سوالتان را از طریق ایمیل نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .