ارائه استراحت پزشکی به تامین اجتماعی

کینوش : با درود و سپاس فراوان از شما بزرگواران ! كارمند رسمي دولت با حدود نوزده سال سابقه كار هستم . دو سال پيش به دليل بيماري سخت شش ماه استعلاجي با تاييد شوراي پزشكي وزارت بهداشت (از ارديبهشت ٩٦تا مهر ٩٦)كه البته طبق قانون چهار ماه استعلاجي حقوق وبيمه بطور كامل دريافت كردم .
با توجه به اينكه بيمه من تامين اجتماعي است از چه طريقي و با ارايه چه مداركي مي توانم دو ماه حقوق خود را دريافت كنم ؟ از اينكه با راهنمايي هاي ارزشمندتون باعث ارامش وخوشحالي ما مي شويد بي نهايت سپاسگزاريم ؟  
مدارک درمانی تان را به شعبه بیمه ارائه کنید و همچنین برگه استعلاجی که توسط پزشک تان بابت دو ماه آخر نوشته شده است . شعبه بیمه شما را به شورای پزشکی نزدیک به محل شعبه می فرستد . اگر شورای پزشکی استراحت شما را تائید کند می توانید از حقوق استعلاجی یا همان کمک هزینه ایام بیماری تامین اجتماعی استفاده نمایید .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آید . در مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود . سوالتان را از طریق ایمیل نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .