شکایت از پزشک معتمد پزشکی قانونی

علیرضا : با عرض سلام و خسته نباشید ! اگر در اثر تصادف پا دچار شکستگی شود و به خاطر شکستگی پلاتین گذاشته شود و به خاطر کار گذاشتن پلاتین حس اون قسمت که پلاتین گذاشته شده کم شده باشد آیا دیه تعلق می گیرد ! میزان آن چقدر است؟
اگر مسئول پزشکی قانونی و دکتری که براش نامه داده می شود تا میزان آسیب های وارده در اثر تصادف را گزارش کند ، میزان آسیب های وارده را کمتر از آن چیزی که هست در نظر می گیرند  و مسؤل پزشکی قانونی فقط برای همون دکتر نامه میده با اینکه دکتر های دیگه هم هستند ! ما چگونه می توانیم حق خودمون را از اینا بگیریم و کجا می توانیم از اینها شکایت کنیم تا آنقدر حق خوری نکنند ! اینها را  گذاشتند تا آسیب های مجروح را لیست کنند یا هوای بیمه ها را داشته باشند ؟  آنقدر دیه را کم در نظر می گیرند لطفاً راهنمایی کنید باتشکر ؟
1.     اگر پلاتین دائمی باشد 2 درصد دیه اضافه می شود . بابت بی حس شدن به علت پلاتین اگر دائمی باشد باید ارش در نظر گرفته شود ولی معمولا چنین کاری نمی کنند .
2.     بستگی به میزان جمعیت تحت پوشش پزشکی قانونی دارد . بعضی شهرها و مناطق با یک پزشک متخصص کار می کنند و بعضی با چند پزشک ! اگر به خود پزشکی قانونی بگوئید ممکن است به پزشک دیگر معرفی کنند . ضمنا در صورت اعتراض به نظریه پزشکی قانونی موضوع در کمیسیون پزشکی قانونی بررسی می شود که معمولا در ترکیب 5 نفره یا سه نفره 2 نفر یا یک نفر پزشک متخصص در رشته مربوطه وجود دارد .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آید . در مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود . سوالتان را از طریق ایمیل نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .