عدم پرداخت مابه التفاوت حقوق در تامین اجتماعی

شکرالله قنبری : با سلام ! بنده در تاریخ۱.۹.۹۶ بازنشسته شدم وچون حقوق من کم بود به دیوان شکایت کرده و دیوان چون از قانون بازنشستگی جانبازان استفاده نموده به نفع من رای صادر کرده است . در تاریخ برج ۶.۹۷ که می بایست از روز اول آخرین حقوق محاسبه می شد که نکردند ! حالا تامین اجتماعی همان حقوق ۱۹۷۰۰۰۰را که آخرین حقوق بوده برای من محاسبه نموده وهیچگونه افزایشی نداده است . می گوید همینه وتفاوت این دوسال را هم می گویده از زمان تاریخ حکم دیوان نه حکم بازنشستگی .لطفا راهنمایی کنید ! دوباره شاکی بشوم ؟
1.     قانونا تامین اجتماعی باید براساس میانگین دستمزد مشمول کسر حق بیمه در 2 سال آخر بیمه پردازی محاسبه کند و البته افزایش های سالیانه را اعمال کند . اگر جز این است تنها راهتان شکایت به دیوان عدالت اداری است .
2.     بابت مابه التفاوت باید تمامی ماه هایی که حقوق تان کم پرداخت شده است را محاسبه کنند .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آید . در مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود . سوالتان را از طریق ایمیل نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .