شکایت بابت هزینه های درمانی

شهرزاد نمازی : با سلام ! بعد از معاینه پزشکی قانونی و طول درمان حالا زخم های تصادف روی صورتم گوشت اضافه آورده و نیاز به درمان سریع دارد چرا که روی چهره ام اثر نامطلوبی گذاشته است .نمیدانم آیا درمان کنم وگوشت اضافه را جراحی کنم یا به همین شکل صبر کنم تا نوبت بعدی پزشک قانونی ؟ در ضمن نمیدانم چه وقت طول درمان تمام می شود و بایدپزشک قانونی بروم . آیا هزینه هایی که برای ترمیم پوست و جراحی گوشت اضافه روی صورت در طی طول درمان پرداخت می شود. ممنونم ؟
1.     فرق خاصی نمی کند . اگر مدارک درمانی برداشت گوشت اضافه را داشته باشید دیه آن حساب می شود . البته دیه زیادی ندارد .
2.     هزینه های درمانی در محاسبه دیه حساب نمی شود . بابت این هزینه ها باید به صورت جدا از مقصر حادثه در دادگاه عمومی یا کیفری شکایت کنید .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آید . در مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود . سوالتان را از طریق ایمیل نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .