بیمه درمان تکمیلی هزینه جراحی نخاع را نمی دهد ؟!

محمد : با سلام!  بنده یک عمل داشتم که مربوط به ضایعه و تنگی کانال نخاعی می باشد و نزدیک به ۳۴ میلیون هزینه عملم شد. مدارک بردم بیمه آرمان جهت گرفتن هزینه !اما کارشناس و دکتر معتمد عمل بنده را  جزء عمل های عمومی و مربوط به دیسک ستون فقرات رد کردند که سقف تعهدش ۱۵ میلیون هست در صورتی که طبق قرارداد ما با بیمه جراحی مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به جز دیسک ستون فقرات) تعهدش ۳۰ میلیون هست و اینها می خواهند که هرطور شده منو متقاعد کنند که عملم مربوط به دیسک و کلا ستون فقرات است در صورتی که عکس ام آر آی هم دارم که ضایعه نخاع گردنی دارم !
چطور می توانم حقم را بگیرم ؟ باهاشون صحبت کردم و اصلا زیربار نمی روند ! ممنون می شوم از کارشناس محترم که پاسخم را بدهند ؟  به نظر می رسد درست می گوئید . به بیمه مرکزی شکایت کنید .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آید . در مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود . سوالتان را از طریق ایمیل نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .