غرامت نقص عضو یا ازکارافتادگی جزئی تامین اجتماعی


ایمان : باعرض سلام ! ببخشید چند مطلب هست لطفا راهنمایی فرمایید ! ممنون !
1.     حدودا یک سال هست که به دلیل تصادف و پارگی دیسک کمر دو مهره ۳ بار جراحی کردم  ، بار اول تخلیه دیسک ۵ بار  ، دوم پلاتین ۳ و ۴ و ۵ ، بار سوم در آوردن پلاتین اس ۱و پیوند استخوان و پلاتین گذاری ۳و۴. آیا هرمهره وهر عمل مشخص کننده درصد از کارافتادگی هست و اینکه پای چپ هم حس ندارد بعداز عمل دوم پزشک معالج گفت عصب برنمی گردد
2.     پزشک بابت عمل سوم استراحت داد ۴ماه و قبل آن هم ۴۵روز استراحت داشتم به دلیل پیوند استخوان و عدم توانایی در راه رفتن و دور بودن مسیر ازتهران به شورای پزشکی احراز هویت شدم ولی پزشک شورایم مورد را قبول نکرد و ارجاع داد به کمیسیون پزشکی برای بررسی بیشتر ! آیا تاثیر در ازکارافتادگی دارد ؟
3.     و در آخر راهنمایی کنید تاحق و حقوق بنده ضایع نشود ممنون ازشما ! راهنمایی های قبلی بابت تصادف و پیگیری دادگاه حق وحقوقم به راحتی ضایع شد . خواهش می کنم راهنمایی کنیدبه خاطر دو کودکم سپاسگذارم ؟
پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :
1.     نه ! تنها نقص ها و آسیب هایی که دیگر درمان نشود ازکارافتادگی می گیرند .
2.     استراحت  پزشکی ربطی به ازکارافتادگی ندارد .
3.     اگر حادثه در محل کار برایتان اتفاق افتاده باشد غرامت نقص عضو یا ازکارافتادگی جزئی می گیرید .

 مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آیددر مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود . سوالتان را از طریق ایمیل نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .