شکایت بابت بیکاری ناشی از تصادف

بهزاد نقاشی : سلام وقت بخیر ! بنده در تاریخ 7/8/98 تصادف کردم و توی خودرو در محل پارک خودرو بودم که خودرویی از پشت بهم زد و افسر آمد مقصر شناخته شد . توی لحظه تصادف دردی نداشتم و ساعات بعد درد گردن و کتفم شروع شد .
1.     من چجوری می توانم پیگیری کنم ؟
2.     نماینده بیمه آمد و گفتند 30% خسارت ماشین را خودت باید پرداخت کنی و 70% بیمه پرداخت می کند که گفتم شکایت می کنم . من با ماشین توی اسنپ کار می کنم و حدود 2 هفته ماشین باید تعمیرگاه باشد که توی هزینه هایم به مشکل می خورم :  پیگیری درد گردنم ، خسارت ماشین ،  خواب ماشبن توی تعمیرگاه ! لطفا منو کاملا راهنمایی کنید کجا باید بروم و چه مراحلی را طی کنم و اینکه برای درد گردن پیش کدام پزشک باید مراجعه کنم ؟
پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :
1.     بابت درد گردن به کلانتری شکایت کنید تا شما را به پزشکی قانونی معرفی کنند . بعدا با نظریه پزشکی قانونی باید به دادگاه مراجعه کرده و درخواست دیه کنید . سپس با رای دادگاه به بیمه مراجعه کنید .
2.     بابت خسارت ماشین باید به بیمه مراجعه کنید . اگر خسارت را کامل داد که هیچی وگرنه بابت مابقی خسارت و افت قیمت می توانید به شورای حل اختلاف شکایت کنید .
3.     بابت خواب ماشین در تعمیرگاه نیز باید به شورای حل اختلاف شکایت کرده و درخواست هزینه بیکار شدنتان را بکنید . هزینه های افت قیمت ، مابقی خسارت و بیکاری باید توسط مقصر پرداخت گردد .
4.     باید به شورای حل اختلاف محل زندگی مقصر شکایت کنید.


مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره  رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .