ازکارافتادگی به علت کمبود پلاکت و تشنج

رضا : سلام خسته نباشید ! بنده برای کار افتادگی تامین اجتماعی بر اثر حادثه کار اقدام کرده ام :
1.     الان در گزارش پزشک مغز و اعصاب نوشته بر اثر ضربه شدید مغزی و شکستکی و فرو رفتگی چند قطعه استخوان جمجمه و ریتم تشنج دارم و دارئی ضد تشنج مصرف می کنم . من چند وقت پیش تشنج کردم و به اورژانس بیمارستان رفتم و چند تا آمپول و سرم برایم وصل کردند و حالم خوب شد مرخص شدم. آیا روز تشکیل جلسه کمیسون پزشکی تامین اجتماعی گزارش اورژانس را ببرم تاثیر در رای کمیسیون دارد برای درصد از کار افتادگی و کلا با این شرایط بنده کا رافتاده می شوم و چند درصد به این بیماری من تعلق می گیرد ؟
2.     در اورژانس بیمارستان از من آزمایش خون گرفتند و گفتند پلاکت خونت پایین است و من یک جلسه کمیسون داخلی دارم بابت تنگی نفس که بر اثر حادثه کاربوده است . حالا برای پایین بودن پلاکت خون در کتابچه کمیسیون درصدی مشخص شده است . بابت پایین بودن پلاکت خون باید در کمیسیون داخلی باید مطرح کنم یا در کمیسیون مغز واعصاب ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید ؟! ممنون ! خسته نباشید ؟
پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :
1.     تمامی مدارک بستری اعم از اورژانس و درمان های سرپایی و بستری را ارائه کنید . خیلی کلی گفته اید . نمی توان دقیق گفت . تشنج از 0 تا 66 درصد ازکارافتادگی دارد . بستگی به شدت آن دارد و دوره زمانی آن و دائمی بودن و یا موقتی بودن آن .
2.     کمبود پلاکت اگر دائمی باشد بین 10 تا 20 درصد ازکارافتادگی دارد .

مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آید . در مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود . سوالتان را از طریق ایمیل نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .