پرداخت ناقص حق بیمه

امیر حصاری : سلام ! مدت یک سال را در سرزمین موج های خروشان مشغول به کار شدم که حقوق من از طریق بانک انصار پرداخت می شد . در انتها بدون هیچ پاسخ درستی من را از کار اخراج کردند و حقوق ۲ ماه من را نزد خود نگه داشتند تا برگه رضایت را تحویل شان دهیم .
با توجه به نزدیک بودن به سال نو و احتیاج فراوان به پول مجبور به امضا شدیم .درحال حاضر که لیست بیمه را چک کردیم متاسفانه فقط برای ۳ ماه آن هم به صورت محدود ۱۵ روز و ۲۰ روز بیمه رد شده است . لطفا من را راهنمایی کنید ؟! شایان ذکر هست که هیچ قراردادی بین ما نوشته نشده است .درحال حاضر تنها دلیل برای مشغول به کار بودن حقوق و بانک انصار می باشد با تشکر ؟
1.     متوجه نشدم اخراج شده اید یا نه ؟ دقیق مشخص نکرده اید .
2.     اگر اخراج شده اید به اداره کار رفته و پرینت حساب و لیست بیمه تان در ایام کارکرد را هم ببرید و درخواست پرداخت کامل حق بیمه را داشته باشید .
3.     اگر اخراج نشده اید صرفا به صورت مخفیانه به قسمت ها فنی و بازرسی شعبه بیمه تان موضوع را اطلاع دهید تا آنها خودشان پیگیر باشند .


مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره  رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .