شکایت بابت دریافت هزینه های درمانی از کارفرما

ریحانه سماواتی : با سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر از سایت خوبتون و کمک هایی که می کنید. سال 97 همسر من طی یک حادثه حین کار به بیمارستان افتاد و تحت عمل جراحی گرفت ! در یک کارخانه کار می کردند  که شرکت در مورد پرداخت هزینه های بیمارستان و فیزیو تراپی زیر بار مسئولیت نرفت تا امسال که دیه صادر شده و هزینه ها را شامل نشده است . آیا اگر ما شکایت کنیم می توانیم هزینه ها را بگیریم ؟ با توجه به اینکه طبق قانون کار شرکت موظف بود هزینه ها را پرداخت بکند و نکرده است  و اینکه هزینه ها از میزان دیه کمتر است ؟
می توانید به دادگاه عمومی شکایت کنید و هزینه های درمانی را بگیرید . البته در صورتی که کارفرما مقصر تشخیص داده شده باشد که ظاهرا اینطور است چون به پرداخت دیه محکوم شده است . دادگاه به نفع تان رای صادر می کند .


مشاوره رایگان و تلفنی : در مشاوره رایگان سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و یک نسخه از آن هم  در سایت به نمایش در می آید . در مشاوره تلفنی ، سوال شما توسط کارشناس مرتبط بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود . سوالتان را از طریق ایمیل نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .