شکایت بابت اصلاح حکم مستمری

حسین محبوبیان : ا سلام خدمت مذیران و مسئولین محترم ! سؤالی از خدمت جنابعالی دارم ؟ من در اسفند ماه سال 96 با 30 سال سابق دار بازنشسته شدم که این 30 سال شامل 10 سال در یک شرکت و 18سال در شرکت دیگر به علاوه 2سال سربازی که در مجموع با 30 سال سابقه و 50 سال سن بازنشسته شدم .
بتازگی متوجه شدم که 10 سالی که در شرکت اول کار می کردم جزء مشاغل سخت و زیان آور بوده و همکاران من در آن شرکت با داشتن شرایط کاری مشابه من باز نشسته شده و 35 روز حقوق دریافت می کنند . سؤالم اینجاست که من با توجه به اینکه بازنشسته شدم چطور می توانم به حق وحقوقم برسم و 5 روز حقوق بابت 10 سال را زنده کنم. خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید  ؟
1.     به هیات تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار مراجعه کنید و درخواست تائید مشاغل سخت تان را بکنید .
2.     در صورتیکه حق بیمه تان با 4 درصد اضافه پرداخت شده باشد و شغل تان هم درست ذکر شده باشد تامین اجتماعی موظف است حکم بازنشستگی تان را اصلاح نماید .
3.     اگر شغل تان در لیست درست نباشد تامین اجتماعی قبول نمی کند و باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید . در این حالت یک سالی طول می کشد.

مشاوره رایگان و تلفنی :  برای مشاوره  رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید. سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .