نقش مدرک تحصیلی در طرح طبقه بندی مشاغل


احمد جنتی : با سلام و عرض ادب ! بنده اخیرا در یک شرکت پیمانکاری پروژه های صنعت نفت و گاز به عنوان کارشناس منابع انسانی استخدام شدم. داخل شرایط احراز شغل حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی قید شده بود و بنده مدرک کارشناسی ارشد دارم . و طبق صحبت هایی که شده قرار بر این بوده که حقوق بنده از حداقل حقوق اداره کار شروع بشه و بنده هم با توجه به شرایط بیکاری که داشتم به ناچار قبول کردم .
اما حس میکنم در حقم اجحاف شده و باید حقوقم بیش از این باشد. خواستم بپرسم با توجه به توضیحاتی که دادم قانون طبقه بندی مشاغل بر اساس مدرک تحصیلی شامل شغل بنده می شود ؟ و اینکه حقوق منصفانه باید چقدر باشد؟ ممنون می شوم از راهنماییتون ؟
شرکت های پیمانکاری حوزه نفت و گاز چون با وزارت نفت کار می کنند باید طرح طبقه بندی مشاغل را اجرا نمایند . مدرک تحصیلی یکی از عوامل تاثیرگذار در طرح طبقه بندی مشاغل است ولی عوامل زیاد دیگری نیز در این زمینه وجود دارد . نمی توانم دقیق در این زمینه نظر دهم . ولی منطقی است حکم تان از 2 و نیم ملیون تومان به بالا باشد .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .