شکایت به اداره کار بابت حقوق و مزایا


محمد ناصری : با سلام ! بنده بعلت عملی نشدن وعده های کارفرما مثل پاداش و اضافه کردن حقوق و اضافه شدن به ساعت کاری شرکت بدون توافق و خارج از قرارداد (روزی 9 و نیم ساعت) به مدیرمنابع انسانی استعفا رو دادم ولی متاسفانه چون اطلاع نداشتم به اداره کار استعفا رو ندادم و فقط به مدیر منابع انسانی استعفا را دادم .
برای اینکه بهانه هم نداشته باشند بعد از نزدیک 3-4 ماه حضور آخر تابستان اطلاع دادم و دیگه شرکت نرفتم. الان با وجود رد کردن بیمه شهریور از پرداخت حقوق و سنوات 6 ماهه مبادرت می ورزد و بهانه آوردند که ترک کار کردم . می خواستم ببینم الان به اداره کار مراجعه کنم میتونم اثبات کنم ترک کار نکردم و حقوق و بقیه مطالبات قانونی رو طبق قانون کار بگیرم؟ با تشکر ؟ اصلا حتی اگر ترک کار هم کرده باشید باید حقوق و مزایا و بیمه تان پرداخت شود . این قانون سال قبل در دیوان عدالت اداری تصویب شد و اداره کار به رسمیت می شناسد . به اداره کار مراجعه کنید و شکایت کنید .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .