اغتراض کارفرما به رای هیات تشخیص

مریم : سلام وقت بخیر ! یک سوال داشتم خدمتتون ! من از کارفرما شکایت کردم مبنی بر عدم پرداخت حقوق و در جلسه حاضر نشدند و رای برای من صادر شد . من حقوقم ۲۲۰۰.۰۰۰ تومان بود اما چون قرارداد نداشتم بر مبنای قانون کار برایم حساب کردند و رای برای ایشون ارسال شد و ۱۵ روز حق اعتراض داشتند و رفتن اعتراض کردند .
1.     می خواهم بدانم اگر ایشون بیاید و به حقوق اعتراض داشته باشه عیدی ، حق مسکن و سنوات و بن خواروبار حذف می شود یا نه ؟ چون من با ایشون ۲۲۰۰.۰۰۰طی کرده بودم می خواستم ببینم به چه صورت است ؟ چون سوال پرسیدم از یک نفر گفتند نه حذف نمیشه ! می خواستم مطمن بشم .
2.     دوم اینکه برای چی اعتراض کردند ! اصلا الان پایین تر از مبلغ که ازشون می گرفتم براشون بریدند چرا اعتراض کردند . دلیل اعتراضشون چیه ؟
3.     و سوم اینکه در این مرحله فقط به مبلغ می توانند اعتراض کنند دیگه درسته ؟
4.     چهارم اینکه من به دلیل اینکه بیمم نکردند بعد ۸ ماه گفتم دیگه نمیام ولی ایشون میگه ترک کار کردی ! در این جلسه که به رای اعتراض کردند ایشون نمیتونه بیاد بگه که من قبول ندارم ایشون ترک کار کرده ؟
پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :
1.     نه ! حذف نمی شود .
2.     فکر می کنند می توانند کمترش کنند . بعید است حتی ممکن است زیاد تر هم شود اگر مدارک ارائه کنید .
3.     به هر چیزی می توانند اعتراض کنند .
4.     حتی اگر ترک کار هم کرده باشید ایشان باید حق و حقوق شما را طبق قانون کار بدهد .


مشاوره رایگان و تلفنی :  برای مشاوره  رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید. سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .