شکایت از بانک بابت کار سبک

مهدی چراغی : با عرض سلام و ارادت و خسته نباشید ! عذرخواهی بابت اینکه وقت شما را می گیرم ! به مدت 12 سال پیشخدمت و نیروی خدماتی یکی از بانک های خصولتی بودم که به دلیل بیماری از ناحیه دیسک کمر نتوانستم کار ها و وظایفم رو انجام بدهم و عذر مرا خواستند .
قرار داد یک سال یک سال بودم . در تمام مدت 12سال آخرین قراردادم تا دوازدهم اسفند نود و هفت بود که چند ماه زودتر از قراردادم حکم اخراج مرا صادر کردند و الان که با شما مکاتبه می کنم تا این لحظه دقیقا یک سال است ریالی بابت سنوات و حق و حقوقم پرداخت نکردند و دارم از طریق اجرائیه اداره کار می گیرم .
یک سوالم همین مورد بود و مورد و مشکل دیگرم بیمه و کسورات من در این مدت کار هست که بیمه ما به صندوق بازنشستگی بانکها واریز می شده است . از اصفهان به تهران رفتم ، به صندوق اصلا پاسخ مرا ندادند و گفتند بانک باید تائید کند شما را و برگشتم الان تکلیف ازکار افتادگی و بیمه من و کسوراتم به صندوق چه می شود و چرا اینها پاسخگو نیستند ؟
من چه کاری بابت حق و حقوق و بیمه ام باید انجام بدهم؟؟؟؟؟؟ خواهش می کنم از شما عاجزانه و ملتمسانه این حقیر را راهنمایی بفرمایید . واقعا حقم دارد ضایع می شود ؟ ممنونم از شما بزرگواران ! در ضمن مدارک پزشکی کامل از یک سال قبل تر یعنی 96 دارم و حتی رای کمسیون پزشکی خود بانک نیز بیماری من را تائید کرده و نوشته کار سبک تر داده شود که انجام ندادند و اخراجم کردند ؟
1.     به دیوان عدالت اداری شکایت کرده و درخواست بازگشت به کار بدهید .
2.     در درخواست تان به دیوان شکایت کنید که طبق قانون کار باید کاری متناسب با وضعیت پزشکی تان به شما داده شود . این بهترین کاری است که می توانید انجام دهید .

مشاوره رایگان و تلفنی :  برای مشاوره  رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید. سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .