تاخیر در ارسال لیست بیمه


میلاد : با سلام ! بنده حسابدار یک شرکت پیمانکاری هستم و از مهرماه امسال مشغول به کار شدم . در زمان ارسال لیست بیمه مهر ماه متوجه عدم ارسال لیست بیمه شهریور ماه توسط حسابدار قبلی شده ام. لیست بیمه مهر و آبان ماه خود را ارسال کرده ام ولی همچنان نتوانستم لیست بیمه شهریور شرکت را ارسال کنم .
چند نوبت به شعبه بیمه مراجعه کردم ولی گفتند با توجه به گذشت تاریخ ارسال لیست بیمه دیگر امکان ارسال لیست بیمه شهریور وجود ندارد . می خواستم بدونم با توجه به مشکل پیش آمده و عدم قبول شعبه بیمه نسبت به پذیرش لیست بیمه شهریور چکاری باید انجام بدم تا لیست بیمه شهریور شرکت را ارسال کنم و حق کارمندان ضایع نشود؟ ممنون ؟ چنین چیزی اشتباه است و تعجب می کنم کارمند شعبه چنین حرفی شده باشد . اگر قبل و بعد از ماه حق بیمه شرکت پرداخت شده باشد صرفا جریمه 2 درصدی برای هر ماه تاخیر در لیست بیمه محاسبه می شود . حتما به مسئول فنی شعبه مراجعه کنید و اگر جواب نداد به اداره کل تامین اجتماعی استان مراجعه کنید.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .