ارایئه مدارک سختی کار به تامین اجتماعی

روزبه فرخزاد : با سلام ! بنده توی چند کارگاه کار کردم که از اداره کار همون شهرها تایید سخت و زبان آور بودنشون رو گرفتم . ازطرفی بدلیل عدم تطابق عناوین شغلی آنها با عناوین رد شده درلیست بیمه از اداره کار شعبه شمیران در دیوان شکایت کردم که چند ماه طول می کشه تا حکم قطعی صادر بشه و تا اون زمان تاریخ تایید بعضی از این تاییدیه های سختی کار از دوسالی که سازمان تامین اجتماعی شمیران به بنده گفتند می گذرد.البته من نمی دونم این زمان دوساله رو ازکجاشون آوردند!!
خانم جلیل زاده معاون شعبه شمیران شخصا به من گفت : در این مورد دستورالعمل دارند که ازش خواستم ولی به من نشون هم نداد !! عذر خواهی می کنم از پرحرفیم .حالا به فرض اینکه که حرفشون درست باشه ! می خواهم بدونم به نظرشما این تاییدیه هارو که الان توی اداره کار کرمانشاه جمع آوریشون کردم رو بفرستم شعبه شمیران یا نه ؟
هر چند میدونم که رسیدگی نمی کنند چون می گویند عناوین شغلی همخوانی ندارد. یکی ازهمکاران من گفت بفرستی ضررنداره ! بازم عذر می خواهم . حالانظرتون چیه اگه بفرستم گم وگورشون نمی کنند توی تامین اجتماعی ؟ ضمنا اگر تایید کنند بازنشسته می شوم چون چندسال بیشتر نمونده بازنشست بشوم. باتشکرفراوان ؟
1.     اگر تائید کنند بازنشسته نمی شوید چون باید اول حق بیمه چهار درصد و یا هشت درصد اضافه توسط کارفرما یا خودتان پرداخت شود تا بازنشست شوید .
2.     به نظر من بگذارید جواب رای دیوان عدالت اداری بیاید و بعدا بدهید . البته تقریبا تمامی شعبه ها الان مدارک را اسکن می کنند و به خودتان می دهند . بپرسید اگر اسکن می کنند و به خودتان می دهند همین الان هم بدهید مشکلی ندارد .