درست کردن قرارداد جعلی


مریم : یک سوال داشتم . من حقوقم ۲۲۰۰.۰۰۰ تومان هست و از قانون کار بیشتره و در مجموعه ای کار می کردم که بیمم نکردن و اومدم بیرون . قرارداد هم نداشتم و ایشون حقوق من رو پرداخت نکردند . من هم رفتم وزارت کار و شکایت کردم و چون قرارداد نداشتم از روی فیش واریز حقوق بر مبنای قانون کار برایم محاسبه کردند چون ایشون در جلسه حضور پیدا نکردند .
کلا هیچ جا نمی آمدند و می خواستند کش پیدا کنه ! الان در مرحله اعتراض به رای هست و ایشون اعتراض کردند . سوالم اینه منکه حقوقم از قانون کار بیشتر بوده اگر ایشون بیاد بگه حقوق ایشون ۲۲۰۰ بوده و از قانون کار بیشتر بهش پرداخت می کردم آیا حق سنوات و مسکن و سنوات و عیدی که برایم وزرات کار محاسبه کرده کلا از بین میره و ایشون همون ۲۲۰۰ رو به من میده یا اینکه ۲۲۰۰حقوق پایمو باید بدهند و حق مسکن ، سنوات ، خوار بار ، عیدی را هم بعلاوه حقوق باید پرداخت کنند ؟ سوال دومم اینه که ایشون می تواند قرارداد جعلی درسته چون با من قرارداد نبستند ؟
1.     نه ربطی ندارد . اگر اثبات شده است که حقوق تان 2200000 بوده است عیدی و سنوات و دیگر مزایا براساس  همان حقوق محاسبه می شود.
2.     نه نمی تواند . قراردادهای جعلی به سادگی توسط کارشناسان دادگستری شناسایی می شود .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .