شکایت بابت حقوق و مزایا از شرکت پیمانکاری

سحر میرحسینی : من حدود پنج ماه در دفتر فنی یک کارگاه پیمانکاری کار کردم . اولش که برای صحبت کار رفتم به من گفتند که شنبه تا چهارشنبه ماهی یک میلیون حقوق بعد از یکی دو ماه بیمه و غذا و بعد که رفتم کار رو شروع کنم گفتند یک ماه کارآموزی باش و بعدش حقوق بهت می دهیم و بیمه می کنند .
من یک ماه کارآموزی براشون کار کردم . چهار ماه هم که کار با حقوق داشتم که تو این چهار ماه منو اصلا بیمه نکردند . حتی حقوقی هم بهم ندادند و مدام می گفتند دستشون خالی است . هنوز پول از پروژه هایی که کار کردند نگرفتند و مدام با این بهانه ها پولی به من ندادند تا اینکه من گفتم که دیگه نمی خواهم براشون کار کنم و حسابم رت تسویه کنند . گفتند کلا برای این پنج ماه بهت چهار میلیون می دهیم و چون پنجشنبه هم نیامدی وزارت کار 1500 که بهت ماهی یک میلیون می دهیم و فقط پانصد هزار تومان برای من ریختند و دو ماه که بقیه حقوقم را نمی دهند و دوباره اون بهانه های قبلی که پول ندارند و اینا رو میارن ؟!
بعد از این دو ماه که گفتم من دیگه صبر نمی کنم ، پولم را می خواهم به من گفتند تو اصلا اینجا کارآموز بودی و ما از روی لطف می خواستیم بهت پول بدهیم و من نه قراردادی دارم نه سابقه بیمه فقط یک اسکرین شات از پانصد پولی که برایم کارت به کارت کرده بودند دارم و اینکه یک سری نوشته تو واتس اپ که درباره حقوق که با هم صحبت کرده بودیم و دوستم که با هم تو دفتر فنی کار می کردیم و اون شاهد است و اصلا این کار رو اون به من معرفی کرد . من می خواهم ازشون شکایت کنم ! می توانم شکایت کنم ؟ می توانم حقمو ازشون بگیرم ؟ شانس تان کم است . تنها مدرک بدرد بخوری که دارید پرینت حسابتان است که آن هم برای 4 ماه کافی نیست . در اداره کار درخواست کنید که بازرس به محل کار شما بیاید.


مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره  رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .