آیا عیدی مشمول کسر بیمه می شود ؟


ناصری : سلام مجدد و خسته نباشید خدمت عزیزان  ! قبلا سوالی راجب افزایش مستمرحق بیمه کرده بودم . محمد ناصری : باسلام ! بنده بیمه اجباری در آموزشگاه رانندگی در تهران هستم . با حداقل حقوق قانون کار+۱۹۰هزارتومان بن کارگری ؟! ۲۳سال سابقه دارم ، نصف آن در جای دیگری.اگر بخواهم حقوق و مزایای خود را به تدریج زیاد کنم تا بازنشستگی ، آیا دستمزد مربیگری مقطوع نیست ؟ یا می شود به تدریج دستمزد و مزایا را تا ۷سال اضافه کنم.سالی مثلا ۵ درصد ؟ با تشکر ؟ جواب فرمودید.////در قالب اضافه کاری یا موارد دیگر باید اضافه شود . حق بیمه مربیان راهنمائی و رانندگی مقطوع است . همان 5 درصد خوب است . زیاد افزایش ندهید .////
سوال بنده این است که در قانون کار مگر نمی شود بابت داشتن فرزند که من ۲ تا دارم زیر ۱۸سال ۳۰۳هزارتومان و همچنین بابت مسکن۱۰۰هزار و عیدی حداقل۳۰۰هزارتومان به حق بیمه خودم اضافه شود بعنوان مزایا ؟ چون فرمودید می توانید فقط ۵درصد اضافه کنید !!آیا این ارقام در بیمه سال بعد نمی توانم اضافه کنم و فقط ۵درصدیا خیر ؟ببخشید اینقدر زیاد شد وقت استاد عزیز را گرفتم.خداوندتن سالم وتندرستی به شما بدهد.باتشکر ؟
به غیر از عیدی بقیه را می توانید اضافه کنید . مشکلی ندارد . عیدی مشمول کسر بیمه نمی شود.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .