به اجرا گذاشتن سفته کارگر


مهلا : سلام وقت بخیر ! من از کارفرما شکایت کردم بابت نپرداختن حقوق و رای به من داده شد . کارفرما به رای اعتراض کرد . در مرحله اعتراض به رای جلسه بود و رای به من داده شد ولی ایشون گفت این خانم خسارت زده  .
من طراح بودم در شرکت و به دروغ گفتند تمام اطلاعاتو پاک کردند در صورتی که تمام اطلاعات داخل سیستم بوده و ۱طرح هم پاک نکردم و تمام اطلاعات داخل سیستم بوده .الان چون رای به من داده شد ، می خواهند از روی سفته بروند اقدام کنند مراجع قضایی و شکایتت کنند که من خسارت زدم ؟!
سوالم اینه چطور من می توانم ثابت کنم که من طرحی رو حذف نکردم و ایشون چطور می تواند ثابت کند که من اطلاعاتو پاک کردم.چرا آنقدر دروغ می گویند ! من وقتی بهشون گفتم نمی آیم شرکت از شرکت رفتم بیرون و هیچ چیز را پاک نکردم. ایشون میگه از بچه ها استشهاد جمع کردم که شما اطلاعاتو پاک کردی ؟!  از ۵ نفر از نیروهایی که براشون کار می کنند و همه بخاطر ایشون مسلما امضا کردند . آیا ایشون حرف به جایی میرسه ؟
قاضی این موضوع را به کارشناس رسمی دادگستری در زمینه آی تی ارجاع می دهد . بعضی مواقع یک کارشناس و اگر طرفین اعتراض کنند 3 کارشناس . ایشان هم باید براساس اطلاعات سیستم در این زمینه نظر دهد و البته صحبت با طرفین . ربطی هم به استشهادیه ندارد .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .