پارتی بازی در صدور رای اداره کار


Amix : سلام و خسته نباشید ! بنده دو سال و نیم و هر روز هفته و از ۸ تا دو و نیم یا سه سرکار بودم . در یک شرکت بیمه ای کار می کردم و حقوقم زیر حقوق قانون کار بود و بیمه ام نشده بودم . رفتم شکایت کردم دوبار قانون کار جلسه گذاشتن که در جلسه  اول حرفهامون رو گوش دادن و گفتن به مدارک بیشتری احتیاج هست .
در جلسه دومم که من از بعد جلسه  اول رفتم استشهاد از شاهد هام گرفتم را ارایه دادم و اون جلسه هم باز همون حرفهای جلسه ی اول زده شد و گفتن دیگه میره برای رای گیری. اون کسی که من ازش شکایت کردم ریس شعبه استان یک شرکت بیمه ای خصوصی بود. وقتی رای من اومدم جا خوردم چون نوشته بود ۴ روز در هفته و روزی ۴ساعت بودم و کلا یک و نیم برایم نوشتند . حالا سوال من اینه احتمال اینکه اونا با رئیس قانون کار دست به یکی کرده باشند هست و اگر هست من می توانم دیگر  کاری بکنم ؟ و آیا مرجع بالاتری هست نسبت به قانون کار استان که شکایتم رو به اونجا ببرم که خیالم از بابت پارتی بازی راحت باشه ؟
1.      به هر حال روابط تاثیرگذار است و نمی توان منکر شد .
2.      می توانید به هیات حل اختلاف و دیوان عدالت اداری نیز شکایت کنید .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .