شکایت حقوقی برای دیه


مصطفی : سلام ! خسته نباشید آقای نصر ! بنده درحادثه کار مصدوم شدم و در دادگاه تجدید نظر کیفری رای صادر شد و مدارک را تحویل بیمه دادم و در دست اقدام است. در رای دادگاه تجدید نظر مقداری از دیه من چون در محدوده تجدید نظر خواهی من نبود حساب نشدو قاضی تجدید نظر گفت باید از طریق دادگاه حقوقی اقدام کنی و به نتیجه می رسی.
من هم شکایت حقوقی کردم و کمتر از 1ماه دیگه نوبت رسیدگی به شکایتم است. الان من می خواهم در شکایت حقوقی افزایش خواسته بدم بابت هزینه درمان و بیمارستان و بیکاری. الان درقانون آمده است افزایش خواسته باید مرتبط با همان شکایت اول باشد. الان با توجه به حادثه کار و مقداری از دیه بنده که درتجدید نظر نیامده وشکایت حقوقی کرده ام هزینه درمان و بیکاری مرتبط با حادثه کار است حتی این مقدار از دیه هم مرتبط با همان حادثه است . آیا می توانم این افزایش خواسته که هزینه درمان وبیکاری است را به شکایت حقوقی اضافه کنم و روندش چگونه است ! ممنون.خدا قوت ؟
هزینه درمان و بیکار شدن و هزینه دادرسی و دیگر هزینه های مرتبط را باید به صورت شفاف در شکایت تان اعلام کنید و درخواست جبران نمائید . مشکل خاصی ندارد .


مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .