عدم توانائی کار به علت ازکارافتادگی جزئی


مصطفی : سلام ! خسته نباشید ! بنده درحادثه کار دچار صدمه شدم و 64 درصد کار افتادگی از تامین اجتماعی گرفتم و کار افتادگی جزئی شدم . الان برای گرفتن فیش اعتبار دفترچه رفتم تا آخر برج 11 فیش داد و دفترچه درمانی تا برج 11 اعتبار شد و گفتند کارت مهارت کاشی کاری اعتبار ندارد و باید به فنی حرفه ای بروی !
بعد از مراجعه به فنی حرفه ای گفتند باید همان برج11 بیایی وما تو را به جای دیگری ارجاع می دهیم و آنها باید بیایند محل کار شما و شما باید سرکار باشید و از شما در حین کار عکس بگیرند در غیر این صورت کارت مهارت شما اعتبار نخواهد شد. حالا سوالم اینجاست من که کارافتاده 64 درصد هستم و با شرایط تشنج و مشکل تنفسی واقعا توانایی کار ندارم و کار نمی کنم.لطفا راهنمای کنید چکار کنم ؟ ممنون بابت وقتی که می گذارید ! خسته نباشید ؟
1.      اگر بیماری تان تشدید شد می توانید درخواست ازکارافتادگی مجدد دهید شاید این بار ازکارافتاده کلی شدید و دیگر نیاز به پرداخت حق بیمه ندشاتید .
2.      در غیر این صورت اگر نمی توایند کار کنید باید نوع بیمه تان را بمه خویش فرما کنید . این تنها راهی است که دایرد.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .