برهم خوردن صحنه نصادف


مسیح : با عرض سلام و خسته نباشید  ! من از خیابون فرعی داشتم وارد اصلی می شدم ، ایست کامل کردم و زمانیکه اومدم بپیچم به سمت چپ یه ماشین بامن برخورد کرد که گوشه سمت چپ سپر من ( سمت راننده ) به گوشه سپر سمت راست اون ماشین اصابت کرد . سپر هم حتی یه خط کوچیک هم برنداشت اما سپر اون و چراغش شکست !!!
در حالی این اتفاق افتاد که یک ماشین دیگه سر نبش کوچه پارک کرده بود و من اونقدری از فرعی وارد اصلی شده بودم که عرض اون ماشین رو رد کرده بودم ! خیابون فرعی یکطرفه بود و ظاهرا اون ماشین می خواست وارد یکطرفه بشه که بامن برخورد کرد یا اگه می خواست مستقیم بره به فاصله یک ماشین از کنار جدول چطور بامن برخورد کرد؟؟
به افسر زنگ نزد و از پلاک ماشین من درحالی عکس گرفت که از صحنه تصادف خارج شده بودیم و من کنار خیابون اصلی پارک کردم و صحنه تصادف رو ترک کرد . اما الان بعداز ۱۰ روز مدعی شده که یا هزینه تعمیرمو میدی یا شماره پلاکت رو دارم و میرم ازت شکایت می کنم و میگم که زدی و فرار کردی و ازت خسارت می گیرم !!! با چه اطمینانی و بدون حضور افسر و کروکی میخواد منو مقصر نشون بده ؟؟
·         مقصر اصلی با وجود اون مقدار از ماشین من که وارد اصلی شده بوده اون بوده یامن یا ۵۰-۵۰ ؟
·         می تواند باین شرایط و داشتن اون عکس پلاک شکایت کنه واقعا ؟
1.      اگر کاملا مستقیم نشده بودید و در حال دور زدن بودید احتمالا شما مقصرید . می گویم احتمالا چون کروکی وجود ندارد .
2.      نه نمی تواند شکایت کند . نباید صحنه را به هم می زده است و باید سریعا به راهنمائی و رانندگی زنگ می زده است . تنها راهی که ایشان می تواند شکایت کند و به نتیجه برسد رضایت شماست . اصلا رضایت ندهید و بگوئید در مسیر خود بوده اید . کوچکترین مشکلی برایتان پیش نمی آید .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .