اصلاح لیست حق بیمه


مصطفی پاکدل : با سلام خدمت شما ! من از سال 82 در کارگاه مشغول به کار هستم که قرارداد به صورت پیمانی و خدماتی بود تا آخر سال 91 که دو تا شش ماه بود که در این سالها با پیمانکاران مختلفی قرارداد بسته می شد و بعداز آن از سال 92تا کنون یک کارگاه ثابت داریم و با توجه به اینکه این شرکت زیر مجموعه شرکت اصلی می باشد ، بنده در این سالها در قسمت تعمیرات ابزار دقیق مشغول به کار هستم .
با استعلام از بیمه متوجه شدم که عنوان شغلی با حکم پرسنلی ام تداخل دارد که با پیگیری زیاد اصلاح شد البته از زمان اعتراض به کارفرما ولی قبلش یعنی از92 به بعد مشکل داره خواستم بدونم باید چیکار کنم چون برای سختی کار به مشکل خواهم خورد با تشکر فراوان پاکدل ؟ اگر کارفرمای آن زمانتان قبول نکند که درخواست اصلاح لیست دهد و حق بیمه اضافه را واریز کند خودتان باید از ایشان به اداره کار شکایت کنید و زای مثبت بگیرید و رای را به تامین اجتماعی ارائه کنید تا پیگیری دریافت مطالبات و اصلاح لیست باشد .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .