شکایت بابت هزینه های درمانی


رضا : سلام ! آقای نصر ! خدا قوت ! بنده یک شکایت حقوقی بابت  12درصد دیه که در دادگاه کیفری حساب نشده درمورد حادثه کار نوبت دادگاه حقوقی دارم . برای 1 ماه دیگر. مالک ساختمان و مقصر حادثه اول گفتند هزینه بیمارستان و هزینه دارو  و دکتر و ایام بیکاری را به من می دهند و شکایت نکن ولی الان می گویند هیچ کدام از هزینه ها را نمی دهیم !
و زیر قولشان زده اند. الان با توجه به اینکه من 1ماه به نوبت دادگاه حقوقیم مانده است بابت 12درصد دیه که حساب نشده است می توانم درخواست افزایش خواسته را بدهم و هزینه بیمارستان و دکتری و بیکاری را به این 12 درصد اضافه کنم و شکایت جدایی نکنم و در این دادگاه که 1ماه دیگه برگزار میشه هزینه ها را مطرح کنم و به حق وحقوقم برسم.
چون دادگاه درشهر ما خیلی شلوغ است و اگر شکایت جدای بابت هزینه ها انجام دهم حدود 6 ماه طول می کشد . لطفا راهنمائی بفرمائید چکار کنم ؟ ممنون بابت وقتی که می گذارید ! خسته نباشید ؟
می توانید شکایت کنید ولی بعید است بررسی شود . شکایت بابت هزینه های درمانی و ایام بیکاری معمولا باید جداگانه صورت پذیرد . شکایت بابت دیه کیفری است ولی شکایت بابت هزینه ها حقوقی است و این دو نوع شکایت با هم تفاوت دارند .