شکایت از مقصر حادثه بابت هزینه های درمانی


مهری : با سلام ! جهت هزینه های درمان و پزشکی که بیمه درقبال پرداخت آن مسئولیتی راقبول نکرده آیا بنده به علت قطع عضو و هزینه های پزشکی و خرید پروتز و ایاب وذهاب و همچنین ۱۸ ماه طول درمان و نرفتن به سرکار به علت قطع عضو می توانم بابت تمام این هزینه ها که بالغ بر حدود ۶۰میلیون می باشد از راننده مقصر شکایت کنم ؟
و بنده سرنشین بودم . درضمن بنده با هیچ یک از سازمانهای بیمه ای قراراداد نداشته و به خاطراین مساله و گران شدن تمام خدمات درمانی و دارویی بنده به ناچار مجبور به فروش وسیله نقلیه خود نموده و حال همان وسیله رو بنده سال ۹۷/۴/۲۶ تصادف کردم به خاطر مشکل مالی فروختم ۱۴میلیون الان همان وسیله شده ۲۸ میلیون ! حال استاد گرامی این ضرر زیان بنده رو باید از چه طریق و از چه شخص حقیق یاحقوقی دریافت کنم  . سپاس از حوصله ای که گذاشتین تابه عرایض بنده رومطالعه کنید ؟
بابت هزینه های درمانی و بیکاری به علت حادثه می توانید از مقصر حادثه شکایت حقوقی کنید . یعنی باید به دادگاه عمومی شکایت کنید و مدارک مرتبط با پرداخت هایتان را ارائه کنید . تعیین میزان هزینه پرداختی مقصر حادثه با قاضی پرونده است . تنها راه شکایت از مقصر حادثه است .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .