گرفتن دیه بدون گزارش اورژانس


ملینا کابلی : سلام ! من دیروز دخترم تو خیابان فرار کرد و من بدنبال اون رفتم و با اینکه کمربندی تازه راه افتاده و خلوت بود و از دور متوجه شد ولی بازم به پای سمت چپ من اصابت کرد و من از خیابان که گذشتم درد شدیدی در کمر احساس کردم و اصلان نمی توانم صاف بایستم و راه رفتنم با درد و گریه است و من فقط ماشین پراید سفید رو دیدم ولی نتونستم پلاک بگیرم و بعد به همسرم تماس گرفتم و اومدم خونه .
الان من نه بیمه درمان دارم نه شماره ماشین .همسرم هم میگه فقط در صورت ایستادن ماشین و زنگ زدن به اورژانس هیچ هزینه ای پرداخت نمی کردی و می تونستی بری بیمارستان و اگر دچار آسیب شدی دیه بگیری ولی حالا با نداشتن شماره پلاک نمیتونی نه چیزی رو ثابت کنی نه اگه دچارحادثه ای هم شده باشی دیه بگیری الان پاهایم بی حس هستن تو  رو خدا کمکم کن ؟
1.     اگر گزارش اورژانس بود می توانستید از صندوق تامین خسارات بدنی دیه بگیرید ولی در این حالت شانس تان کم است .
2.     شما باید به کلانتری مراجعه کرده و موضوع را بگوئید . امیدوارم شاهد کافی داشته باشید . احتماش ضعیف است ولی تنها راه این است که یک گزارش توسط شورای حل اختلاف نوشته شود تا بتوانید براساس آن دیه بگیرید .


مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .