اصلاح رای دادگاه بدوی


ابوالفضل احمدی : سلام ! بنده چند ماه پیش تصادف کردم و پزشکی قانونی موارد زیادی رو جا گذاشت و بنده به رای دادگاه اعتراض زدم و در زمان تجدید نظر بنده درخواست بازبینی پرونده پزشکی قانونی رو دادم و پزشکی قانونی گواهی جدیدی مازاد بر گواهی هایی که قبلا صادر کرده بود داد و دادگاه تجدید نظر دادگاه بدوی رو مکلف بر این کرده که نسبت به این گواهی جدید اظهار نظر کنه پرونده اومد دادگاه بدوی !
دادگاه بدوی به بنده گفت که رای بدوی چون موردی نداره میره اجرای احکام و بنده برم برای مابقی جا مونده که پزشکی قانونی گواهی شو هم داده دوباره شکایت کنم . بنده الان از اجرای احکام درخواست کردم که تا اینجایی که رای به قطعیت رسیده بهم نامه بده که تا اینجای قطعیت رسیده رو از بیمه خسارت بگیرم ! نامه رو بردم بیمه دادم . بیمه به بنده میگه که این خسارت درخواست شده پرداخت بشه دیگه خسارت ثانویه ای که شامل همون مرحله ی دوم رای میشه رو پرداخت نمی کنند چون رای بنده باز نمی مونه و پرونده بسته میشه  ! می خواستم بدونم چطور میشه و برای مابقی خسارتم که تو رای ثانویه همون موضوع شکایت بنده است چطوری دریافت کنم یا چکار کنم با تشکر فقط یکم عجله ایه اگه لطف کنید زودتر یه راهی جلو پام بزارید ؟ بیمه درست می گوید . باید دادگاه بدوی رای را اصلاح نماید . خسارت را نگیرید و از دادگاه بدوی بخواهید تکلیف تان را روشن کند .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .