تحت تکفل پدر قرار گرفتن


معصومه عطاء اللهی : با عرض سلام و خسته نباشید ! خواستم بپرسم من زنی هستم ۳۴ ساله ! سه ماهه از همسرم طلاق گرفتم . سوال من اینه واقعیت من مشکلات زیادی برای امرار معاش دارم . ناگفته نماند پدر من بازنشسته سپاه با درجه سرهنگی است . پدرم بازنشسته شده اما چندین ساله از مادرم جدا شده و با زن دیگری ازدواج کرده و اصلاً حاضر به رفت و آمد و دیدن من نیست.
حالا سوال من از شما اینه با توجه به اینکه سه ماهه طلاق گرفتم و بی سرپرست هستم خودم می توانم اقدام کنم و تحت تکفل بیمه پدرم بشوم چون اون خدانشناس اصلاً به فکر من تنها نیست . من واقعیت چشم هایم خیلی ضعیفه و دوست دارم بروم دنبال درمان خودم . اما بیمه نیستم . از جنابعالی خواهش می کنم یه راهی پیش رویم بگذارید ! با تشکر فراوان ؟
برای اینکه شما تحت تکفل ایشان قرار گیرید ایشان خودشان باید درخواست دهند . اگر درخواست دهند به شما دفترچه بیمه تعلق می گیرد. اگر خودتان هم مدارک ایشان یعنی دفترچه بیمه ایشان را ارائه کنید معمولا موافقت می کنند.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .