شکایت بدون داشتن مدرک کافی


محمد : شکایت نکردن به خاطر نبود شاهد  ! سلام ! سال ۹۶ در اثر کینه و دشمنی برادر زن که نسبت به همسرم داشت (خواندن پیام گوشی همسر ایشون و درست شدن دعوای خانوادگی بزرگ ) !  
سر کار دوم (نصب پرده ) بودیم ، پنجره رو باز کرد و سر من به قسمت تیز پنجره برخورد کرد و من دچار تشنج شده که با مرور زمان تشنج مقاوم به درمان شده و بعد از دو سال تامین اجتماعی از کار افتاده کرد . الان من نه محلی که اتفاق افتاد یادمه و نه شاهدی دارم و خانواده همسرم حاضر به شهادت نیستند حتی همسرم تهدید میکنه در صورت شکایت از من شکایت کرده و مهریه رو به اجرا گذاشته (سال ۹۷ که قصد شکایت داشتم پرونده باز کرد و من رو به کتک زدن خودش و یکی از برادراش محکوم کرد و تهدید کردند در صورت تکرار شاهد بدتر از این باشم و به خاطر مریضی بچه ها را از من جدا می کنند ) !
حال چگونه من می توانم اعلام شکایت کنم ؟ آیا می توانم حداقل از برادرش که برای او می رفتم سر کار شکایت کنم که اونم کسی حاضر به شهادت نیست لطفا راهنمایی کامل بفرمایید ؟ اگر شاهد ندارید به جایی نمی رسید . باید مدرکی داشته باشید که ایشان باعث چنین اتفاقی شده است . اگر مدرک ندارید بهتر است ادامه ندهید . در گزارش حادثه توسط اورژانس ممکن است علت حادثه ثبت شده باشد . بررسی کنید آیا مدرکی در اورژانس یا بیمارستان وجود دارد ؟ اگر مدرک پیدا کردید شکایت کنید وگرنه فایده ای ندارد .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .