شکایت از شرکت سینجر


علیرضا : باعرض سلام و خسته نباشید ! ما از شرکت سینجرگاز یک فرگاز خریداری کردیم . وقتی با شرکت تماس گرفتیم که بیان نصب کنن با کمال تعجب گفتن نه نصب می کنیم نه گارانتی می کنیم . با اینکه فرگاز خودشون تولید کردن و شماره سریال تولید روی محصول متعلق به شرکت سینجر گاز هست و برگه ضمانت نامه هم در کارتن محصول موجود است و می گویند چون شما از فروشگاه اینترنتی زنبیل که معتبر هست و همه مجوز لازم هم داره و جزو 10 فروشگاه برتر اینترنتی کشوره خریداری کردین ما نه نصب می کنیم نه گارانتی می کنیم .
ما با فروشگاه زنبیل تماس گرفتیم و گفتند چون از ما خواستند قیمت رو بالا ببرند ما نبردیم و به قیمت قبل می فروشیم شرکت سینجر هم اینجوری میگه ! می خواستم بپرسم میشه به خاطر عدم نصب و گارانتی که وظیفه شرکت سازنده هست می توان از شرکت سینجر شکایت کرد . با اینکه ما برگه ضمانت کالا را داریم  !یا نه  ! اگر میشه شرکت سینجر از لحاظ مالی چقدر به ما باید خسارت پرداخت کند با تشکر ؟
1.     از طریق سامانه اینترنتی سازمان تعزیرات کل کشور به آدرس http://tazirat135.ir/ فرم شکایت را پر کنید.
2.     نیاز به خسارت نیست . وظیفه دارند نصب کنند و گارانتی نمایند.


مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .