درخواست حق السعی ایام بیکاری


حامد سعیدی : با سلام و احترام ! پس از ۴ سال کار کردن در یک شرکت ، کارفرما به ناحق و با طرح دروغ و چندین مورد تهمت بدون ارایه سند و مدرک طی برگزاری کمیته انضباطی و چندین ماه زودتر از موعد قرارداد مرا از کار اخراج نموده است . ضمنا بابت ماه های باقیمانده حقوق و مزایای بنده را پرداخت نمی نماید .
خواهشمند است راهنمایی فرمایید درصورت امتناع کارفرما از ارائه نسخه قرارداد امضا شده ، امکان شکایت و احقاق حق وجود دارد ؟ درصورتی که کارفرما قرارداد جدیدی تا تاریخ اخراج بنده تنظیم نماید و مرا ملزم به امضای آن نماید چگونه است؟ چگونه می توانم برای دریافت حق و حقوق دوماه باقیمانده و بیمه بیکاری اقدام نمایم. با تشکر از مشاوره ارزشمند شما ؟
1.      شکایت کنید . لزوما نیاز به قرارداد ندارید . اگر مدرکی مانند فیش حقوق و یا پرینت حساب و یا مدارک دیگر داشته باشید به نتیجه می رسید .
2.      بهتر است قرارداد جدید را امضاء نکنید .
3.      باید شکایت کنید و درخواست بازگشت به محل کار قبلی را بدهید . ضمنا اگر اداره کار به نفع شما رای نداد می توانید معرفینامه برای دریافت بیمه بیکاری بگیرید . همچنین بابت حق السعی ایام بیکاری تا پایان قرارداد درخواست دهید .

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .