شکایت بابت عصب کشی نامناسب از دندانپزشک و دریافت دیه


فرامرزی : سلام! بنده یک سال پیش برای عصب کشی به درمانگاه دندانپزشکی مراجعه نمودم و به اصطلاح درمان شدم. بعد از گذشت یک سال دوباره همان دندان شروع به درد گرفتن نمود. با نشان دادن عکس رادیوگرافی دندان به چهار نفر متخصص دندانپزشک همه بر این عقیده بودند که دکتر سابق دندان من را ناقص عصب کشی کرده است.
برای اعتراض و درمان مجدد به درمانگاه سابق رفتم. آنها قبول کردند که در مداوا قصور داشته اند ولی اقدامی برای درمان من انجام نمی دهند و نزدیک به سه هفته است امروز و فردا می کنند. اکنون تصمیم گرفته ام تا از درمانگاه و دکتر خاطی شکایت کنم. شماره نظام پزشکی فرد خاطی را خواستم ولی آنها امتناع کردند. لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه میتوانم از آنها شکایت کنم و آیا میتوانم خسارت آز آنها بگیرم یا خیر ؟
شما باید به دادسرای پزشکی مراجعه کنید. آدرس درمانگاه و نام و نام خانوادگی پزشک را ذکر کنید . البته معمولا نظام پزشکی بر روی مهر پزشک موجود است. دیه براساس نشریه پزشکی قانونی و حکم نظام پزشکی تعیین می شود.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .