کسر از حقوق به خاطر شکایت شاکیان

بتول: سلام ! مادر من قبلا حقوق مادر فوت شده اش را می گرفت از آموزش و پرورش و به خاطر مشکلاتی که داشتند مقداری بدهی آوردند که بابت این بدهی ها چک دادن به کسایی !جلوی حقوقشون هم گرفتند.  یکی دو تا از طلبکارا هم تسویه کردیم اما حقیقتا خیلی وقته پیگیر نشدیم.
حدودا ۳ سال می گذرد ! الان می خواهیم اقدام کنیم هم برای حقوق ایشون و مشکلاتی که داشتند بابت بدهی ها ! می خواستیم بدانیم آیا بازداشتی دارد این موضوع یا با جریمه دادن درست می شود همچنین می خواستم بدانم حقوق بر میگرده و نمیدونیم کیا ازشون شکایت کردند. این موضوع که کی ازشون شکایت کرده را چگونه می توانیم پیگیری کنیم ؟ لطفا دقیق راهنمایی کنید واقعا محبت میکنید چون من اصلا وارد نیستم ؟
1.     بهتر است از آموزش و پرورش پیگیری کنید که حقوق تان بابت اقساط به کدام افراد پرداخت می شود و آیا اقساط تمام شده است یا نه ! اگر اقساط تمام نشده باشد یا باید با تمامی شاکیان مصالحه کنید و یا اینکه تمامی اقساط بدهی تان از حقوق پرداخت گردد .
2.     یعنی نمی دانید چند نفر شاکی دارید ؟! مگر به چند نفر چک داده اید ؟!
3.     بیشتر از یک سوم حقوق را نمی توان بابت اقساط توقیف کرد.


مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود