تصادف با خودرو در مکان توقف ممنوع


ریاضی : سلام ! وقت بخیر ! امروز بنده از یک خیابان فرعی در حال ورود به یک خیابان اصلی بودم ! وقتی داشتم به سمت راست می پیچیدم که وارد خیابان شوم انتهای ماشین من به سپر انتهای ماشینی که پارک کرده بود و راننده داخلش بود ساییده شد و فقط رنگ سپر خراشیده شد. چون سپر ماشین هم سفید بود .
ایشون نه مدارکی نشون دادن و نه مدارک من رو دیدن و با پلیس هم تماس نگرفتیم . فقط شماره تماس من رو دارند که بعد از برآورد خسارت بنده مبلغ رو پرداخت کنم . من از ماشین ایشون عکس گرفتم و الان که عکس رو نگاه کردم دیدم ماشین ایشون روی خط عابر پیاده متوقف بوده حالا با توجه به اینکه ماشین پارک شده بود اما راننده داخل ماشین بود، ماشین روی خط عابر متوقف بود می خواستم بدونم مقصر من هستم یا ایشون ؟ و اگر برم در محل تصادف و ببینم آنجا تابلوی توقف ممنوع داشته یا نه و اگر داشته باشه در این صورت مقصر چه کسی می باشد؟ ممنون از پاسخگویی شما ؟ مقصر شما هستید متاسفانه حتی اگر توقف ممنوع بوده باشد و روی خط عابر پیاده بوده باشد . چون شما در حال رانندگی بوده اید و ایشان ساکن بوده اند.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .