شکایت از شرکت جوپار


مجتبی : با سلام و خسته نباشید خدمت شما انسان های مهربان ! بنده و همکارانم در راه آهن تهران و در شرکت ملکی به نام جوپار مشغول بکار هستیم  . حدودا ۱۰۰ نفر به عنوان مهماندار قطار مشغول هستیم .
شرکت جوپار هر سال برای شانه خالی کردن از دادن حقوق و مزایا با برگزاری مناقصه راهبری قطار را به پیمانکار واگذار می‌کند . شرکت پیمانکار نیز حقوق و مزایا را کامل پرداخت نمی‌کند . ما ۱۰سال است که زیر نظر شرکت جوپار که شرکت مادر هست کار می کنیم وحتی کارت حراستی که راه آهن صادر می کند به نام شرکت جوپار هست نه شرکت پیمانکار آن ؟! آیا می توانیم از شرکت جوپار شکایت کرده و حقوق و سنوات و پایه سنواتی خود را طلب کنیم یا خیر چون ما مستقیما با شرکت جوپار قرارداد نداریم ؟
اگر بخواهید به اداره کار شکایت کنید باید از نام شرکت پیمانکار شکایت کنید . اداره کار فقط قرارداد شما را می شناسد . در قرارداد احتمالا نام شرکت پیمانکار امده است . شرکت جوپار هر سال در سایت شرکت فراخوان پیمانکار می دهد . کارشان قطعا عامدانه است ولی شما هم می توانید بابت حقوق و مزایا و طرح طبقه بندی مشاغل از شرکت دوم شکایت کنید.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .