درخواست ازکارافتادگی کارمند بانک


حسین مهرابی راد : با عرض سلام خدمت کارشناس بیمه جو و همچنین تبریک سال نو و آغاز بهار طبیعت ! بنده کارمند رسمی بانک دولتی و نیمه خصوصی هستم با سابقه 19 سال تمام که ماه آینده وارد بیستمین سال کاری ام خواهم شد.
در این سالها مداوم تحویلدار بانک بوده و کارهای سخت و با استرس بالا از جمله پول گذاری دستگاههای خودپرداز و ماموریتهای شبانه روزی و هفتگی خارج از شهر و دور از خانواده و همچنین نشستن های طولانی هست ساعته و بدون کمترین تحرکی با کلی استرس که همین باعث شده تنگی کانال نخاع و دیسک کمر که در این شش سال اخیر با گرفتگی عصب سیاتیک مجبور به تعداد 3 مرتبه عمل جراحی انجام دادم و با اینکه فیزیوتراپی و اقدامات پزشکی و ورزشی و استخر نتوانسته مشکلاتم را کم کند بلکه با سرکاررفتن دوباره و کارهای سخت و سنگین انجام دادن مانند دفعات قبل مشکلات دردهایم رابیشتر کرده که درنهایت باعث تخریب دوتا از عصبهای حرکتی پای چپم بطور کامل شده و ازبین رفته اند بطوریکه انگشتان پای چپم هیچ تحرک و حس حرکتی ندارند و مدام در حال مور مور کردن و خدر شدن و لمس شدن هستند و کم کم رو به فلج شدن پای چپم پیش می روند.
در ضمن تنگی کانال نخاع من هرروز بیشتر شده که از قبل از عملم بارها کنترل ادرارم از دستم خارج شده وباعث آزار و اذیتم می شود. علی ایها الحال می خواستم بدونم می توان با همه این مشکلاتی که دارم و تاییدیه و مستندات پزشک معالجم هم وجود دارد و الان در استعلاجی پزشکی بسر میبرم جهت از کارافتادگی حین کارم اقدام کنم و به کمیسیون پزشکی معرفی بشوم از طرف پزشکم و بفرمایید درصد قبولی پرونده بنده در کمیسیون پزشکی چقدراست واگر قبول نشد می توان از طریق وکیل پرونده ام را به جایی رساند و یا از طریق شکایت در دیوان عدالت اداری. مممون و تشکر فراوان ا ز شما ؟
1.     احتمال ازکارافتادگی تان با توجه به آسیب دیدگی تان نهایتا 50 50 است . در آن حدی نیست که با قطعیت بگویم ازکارافتاده می شوید.
2.     ربطی به وکیل و دیوان عدالت اداری ندارد. کمیسیون پزشکی در صدور رای مستقل است و نمی توان در رایش دخالت کرد. وکیل هم کار خاصی نمی تواند بکند.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .