مدارک اثبات کارکرد در اداره کار و چگونگی محاسبه سنوات


محمدحسین زارعی مهر : ضمن عرض سلام مجدد و تشکر از جواب شما بزرگوار ! در خصوص قرارداد کار بنده هیچ قراردادی در این13سال منعقد نکردم و ماهیت کار کارگاه نیز بصورت دائمی می باشد. درخصوص مدارکی که اثبات کند کار کردم حدود20فقره گزارش های متعدد بازرسین تامین اجتماعی از سال 82 تا 98 ازهردو کارگاه نام بنده وجود دارد ؛لیست بیمه هایی که ماهانه توسط کارفرما واریز شده به نام بنده وجود دارد .گواهینامه دوره بهداشت و کارتهای بهداشت که گرفتم حتی اداره صنعت و معدن و اتحادیه مربوطه نیز کاملا بنده را می شناسند حتی استشهادیه محلی هم می توانم ارائه کنم.
البته مدارک معتبر دیگری نیز دارم که حاکی از اشتغال بنده در هر دو کارگاه می باشد.از طرفی نیز بنده نماینده کارفرما نیز بودم البته نه بصورت کتبی بلکه بصورت شفاهی توافق کرده بودیم کارهای کارگاه را انجام دهم در عوض ماهانه مبلغی ازبابت انجام آنها به بنده می داد جایی هم نوشته نمی شد. واسه همین بیشتر بنده به ادارات صنعت و معدن و اتحادیه می رفتم، عوارض می دادم، نامه می گرفتم، پول آب و برق و گاز را پرداخت می کردم.آیا این موارد هم میتواند در خصوص اشتغال بنده موثر باشد ؟
1.     اثبات کارکردتان با این مدارک ثبات است. به غیر از استشهادیه بقیه مدارک را ارائه کنید.
2.     به نظر من به احتمال زیاد سنوات براساس حقوق سال آخرتان محاسبه می شود.
3.     عیدی براساس همان سال محاسبه می شود و باید بعدا شکایت خسارت تاخیر در تادیه بکنید.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .