شکایت از شرکت آتیه سازان حافظ


زهره: با سلام! پدر بنده بازنشسته تامین اجتماعی هستند. بعلت سکته مغزی حدود 5 ساله که سمت راست بدنش بی حرکته و به همین دلیل استخوان های سمت راست بدنشون به مرور زمان و عدم فعالیت ضعیف تر شد که با یه زمین خوردن ساده در شهریور ماه 98 موجب شکستگی استخوان فمور پای راست ایشان شد.
پدر بستری شد و طی تماس تلفنی با بیمه تکمیلی (آتیه سازان حافظ) اعلام کردن شما هزینه ها رو بدید و مدارک مهر شده رو بیارید تا پس از کسر فرانشیز بین ۱۰٪ تا ۳۰٪ ، مابقی بشما عودت داده می شود ! هزینه های بستری و جراحی در بیمارستان پیامبران 67 میلیون تومان شد که از این 67 تومان ، 15 تومن بابت تامین اجتماعی کسر شد و مابقی 52 تومان را ما پرداخت کردیم تا بعدا با ارائه مدارک مهر شده بیمارستان به بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ، مبلغ مربوطه را دریافت کنیم.
ولی بیمه آتیه سازان حافظ فقط 6 میلیون پرداخت نمود. این در صورتیه که با بیمه تکمیلی، فرد بازنشسته نباید مبلغی پرداخت کنه ! حتی توی لیست خلاصه تعهدات قراردادکانون بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی سال 99-98 که تو سایت خودشون هست،بابت بستری فوق تخصصی لگن و فمور ران مبلغ سقف تعهدشون 20 میلیون تومان قید شده است ! بنده به هرکس رجوع کردم گفتند شکایت کن! خواستم از شما راهنمایی بخواهم که می توانم شکایت کنم یا خیر ؟
باید تا سقف تعهد پرداخت کنند. البته این شرکت زیرمجموعه بیمه مرکزی نیست و تنها می توان مستند به قرارداد از آنها در دادگاه شکایت کرد.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .