کانال پرسش و پاسخ معلولین


علیرضا: سلام وقت بخیر آقای نصر! آقای نصر ما یک کمپینی داریم کمپین افراد دارای معلولیت که افراد دارای معلولیت از تمام ایران عضو هستند ، کار این کمپین این هست که حقوق افراد دارای معلولیت را با همدیگه بگیریم از جامه و بیشتر داره فعالیت میکنه که فرهنگ سازی بکنه و وابسته به هیچ جایی نیست و صرفاً یک کانال مجازی هست.  
اغلب شون سوالات بیمه‌ای دارند و نیاز به مشاوره دارند اما اکثریت جواب های درستی نمی گیرند و یا راهنمایی درستی نمی شوند و من اکثر سوالات شما معمولا از شما می‌پرسم و شما هم همیشه جواب دادید.
با توجه به شناختی که من از شما دارم و فعالیت خیلی خوبی که دارین انجام میدین و افراد را راهنمایی خوبی هم می کنید خداوند خیرتون بده  امشب توی لایو معلولین سوالاتی مطرح شد که خیلی ها بلد نبودند و من ناگهان شما به ذهنم اومدین!
از شما خواهش می کنم اگر امکانش هست یک ساعت را تعیین کنید و با اکانت خودتون همون بیمه جو تشریف بیارید توی لایو کمپین و با مسول  کمپین گفتگو کنید در همین حال افراد دارای معلولیت از شما سوال شونو می نویسند و شما  پاسخ بدین به صورت زنده! بازم عرض میکنم این کمپین فقط برای دریافت حق و حقوق معلولین است و هیچ نفع شخصی ندارن؟
آدرس کانال تان را ارسال نمائید. سعی می کنم وقتی در این زمینه بگذارم.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .