وقت نظارت یعنی چه ؟


امیر: با سلام و احترام! بنده طی حکمی از دیوان عدالت اداری که رای به نقض حل اختلاف اداره کار داده بود، طی جلسه ای دوباره کارفرما محکوم به پرداخت مبلغی شدند. در تاریخ 98/12/24  از طریق دادگاه به کارفرما ابلاغیه صادر گردیده شده بود که تا 10 روز آتی مبلغ را پرداخت کنند.
اما در تاریخ 99/02/06 دادگاه نوشته در شعبه اجرای احکام مدنی پرونده ثبت شد و پرونده مقید به وقت نظارت به تاریخ 99/06/03 می باشد، ضمنا پرونده در دادگاه شعبه 2حقوقی بود. سوالی که داشتم: پرونده مقید به وقت نظارت می باشد، کارفرما می تواند ادعا کند که قادر به پرداخت مبلغ نیست یا شبیه این حرفا، دادگاه وقت نظارت تعیین کند؟ کلا وقت نظارت برای چی عنوان کرده اند؟ با سپاس از شما؟ وقت نظارت به این معناست که در آن تاریخ یک بار دیگر پرونده را بررسی می کنند که در چه مرحله ای است. وقت نظارت برای خود قاضی است تا با توجه به پرونده های زیادی که دارد پرونده را گم نکند. این موضوع ربطی به کارفرما ندارد و ایشان باید مبلغ را پرداخت نماید وگرنه می توانید درخواست توقیف اموال ایشان را بدهید.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید . سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .