حق بیمه کارفرمایان صنفی

شریعتی: من سهامدار و عصو هیات مدیره شرکتی هستم که سمت اداری مسئول ایمنی هم در آن شرکت دارم و بابت آن حقوق می گیرم. از سال ۹۴ تامین اجتماعی گفت که باید با تامین اجتماعی قرارداد بیمه کارفرمایان صنفی ببندم و ۲۷ درصد بیمه رد کنم. اینکار را انجام دادم.

الان ۱۱سال و ۱۰ ماه کلا سابقه دارم. مشکل من اینه که هر ساله که می خواهم پایه سنوات به حقوقم اضافه کنم سیستم اجازه نمی دهد و برای امسال تنها به میزان ۱۵درصد بعلاوه ۳۰۳۳۸ ریال افزایش حقوق مصوب اداره کار مجازهستم.

خواستم ببینم مشکلی در این قرارداد وجود دارد یا درسته؟ و آیا اگر بابت حق مسئولیت و مسکن مبلغ بیمه بیشتری واریز کنم موقع بازنشستگی حقوقم بیشتر می شود یا همان حقوق پایه را در نظر می گیرند؟

در بیمه کارفرمایان بیشتر از میانگین دستمزد سال آخر به علاوه افزایش معمول حقوق نمی توانید به حق بیمه تان اضافه کنید. البته در این سابقه به نظرم می توانید مبالغ بیشتری وارد کنید. با مسئول فنی شعبه صحبت کنید . با موافقت ایشان قرارداد را می توانید با مبلغ بالاتر ببندید.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .