اعتراض به رای کمیته ماده 90 تامین اجتماعی

مسعود مرادی: من این سوال مطرح کردم و شما هم این جواب دادید ولی من کار فرما هستم من میخوام اعتراض بزنم به عنوان کار فرما از 50 درصد حق مستمری کم کنم درخواست کتبی بدهم ماده 90 تامین اجتماعی ؟!

 اینجانب کار فرما هستم و الان طبق نظریه کمیسیون بدلیل نفرستادن کارگر به معاینات پژشکی قبل از کارافتادگی مقصر 50 درصدی شناخته شده ام. بیماری کارگر در سال 80 حاد شده است و سال‌های کارکرد کارگر قبل سال 80 بوده است. الان دو هفته است که بمن اطلاع دادند. الان میرم برای اعتراض می‌گویند شما نمی‌توانی اعتراض بزنی!

الان می خواهم درخواست کتبی بنویسم: میشه کمکم کنید طبق کدام ماده و تبصره و مفاد قانون می توانم اعتراض بزنم! تا حالا هیچ گونه اعتراضی نزدم و اینکه می توانم در جلسه کمیسون شرکت کنم و از خودم دفاع کنم؟ جواب شما، من دستورالعمل ضوابط اجرائی ماده 90 قانون تامین اجتماعی را مطالعه کردم. جایی به عنوان اعتراض کارگرندیدم؟

در این آدرس کل دستورالعمل ماده 90 را می خوانید. جایی برای اعتراض ندارد:

https://drive.google.com/file/d/1kOHqsHaGK4sBbi15CTyCEfasrt3RSCQC/view?usp=sharing

به نظر من بهتر است به دیوان عدالت اداری شکایت کنید تا موضوع در کمیته ماده 90 همعرض بررسی مجدد شود. این تنها راهی است که دارید.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .