شکایت از مسئولین دانشگاه برای دریافت حقوق

مهلا محرری: سلام! 6 ماه بعنوان مسئول دبیرخانه همایش در دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی کار کردم. یکی از اساتید مدیریت ورزشی همان دانشکده که عضو هیآت علمی هم هستند دبیر اصلی همایش بودند که تمامی نام های اداری و قراردادها با حامیان همایش و تمامی کارهای همایش زیر نظر ایشان و با امضای ایشان بود.

حقوق بنده را ندادند و ازشان به اداره کار شکایت کردم و هفته گذشته جلسه بود که ایشان مسئولیت برگزاری همایش را قبول نکردند و گفتند حقوق ایشان به من ربطی ندارد و دادگاه هم حق را به ایشان داد!

حالا با توجه به اینکه ایشان قرارداد هم با من نبستند و من در زمان کار برای ایشان دانشجوبودم چگونه می توانم حقوقم را ازشان بگیرم؟ (البته اداره کار که نتوانست کاری کند)!با تشکر؟

نمی توان به جایی غیر از اداره کار در این زمینه شکایت کرد. شما باید مدارکی ارائه کنید که برای ایشان کار می کرده اید. باید اثبات کنید که در قبال دستمزد کار می کرده اید نه داوطلبانه. اگر ایشان کارفرما نبودند باید از مقام های بالاتر حتی رئیس دانشکده شکایت کنید. بهتر است مجددا به اداره کار شکایت کنید و از شخص دیگری. اگر باز هم رای مثبت نگرفتید از اداره کار به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.

 

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .