درخواست ازکارافتادگی به علت شکستگی مهره های کمر


ابوالفضل: سلام و عرض ادب! ممنون از راهنمایی های ارزنده شما بدون چشم داشت. ممنون! جناب بنده تکنسین اورژانس ۱۱۵ هستم و خارج از شیفت کاری تصادف کردم و سه تا از مهره های کمرم شکسته و ۶ ماه مرخصی استعلاجی گرفتم و با این شراط کمرم قطعا نمی توانم مصدوم جابجا کنم و کارهای مصدومین را انجام بدهم و نمی توانم به شغلم ادامه بدهم چون یکی از مهره های کمرم خرد شده و کمرم پلاتین داره و حتی بیشتر از چند دقیقه هم نمی توانم بنشینم چون کمرم درد می گیرد؟!
آیا بیمه و حقوق از کار افتادگی شامل من می شود؟ البته قرارداد شغلی بنده با علوم پزشکی به صورت قراردادی حجم کار می باشد و یک سال هست توی ۱۱۵ مشغولم و کلا حدود ۴ سال بیمه دارم. ممنون می شوم راهنمایی کنید و بفرمایید که چه اقدامی کنم که مؤثر باشه و از چه طریقی باید پیگیری کنم؟ سپاسگذارم؟
احتمالا بیمه شما بیمه تامین اجتماعی است. درخواست ازکارافتادگی دهید تا موضوع در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد. احتمال دارد ازکارافتاده تان کنند. اگر از کارافتاده کلای شوید می توانید مادام العمر مستمری دریافت کنید.

مشاوره رایگان و تلفنی : برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .