مقصر تصادف به علت تغییر مسیر


رسول احمدپور: با سلام وخسته نباشید! در روز سوم عید ۹۹ بنده درحال رانندگی در لاین اول در اتوبان قزون به سمت شهر محمدیه که ناگهان خودرو پژو پارس از لاین دوم از بنده سبقت گرفت و در این هنگام خانمی در کنار اتوبان ایستاده بود و با دیدن آن خانم به سرعت به لاین اول به صورت کچ وارد شد از چپ به راست و قسمت چپ جلو ساینا بنده با چرخ عقب و گوشه گلگیر و سپر عقب سمت راست پژو تصادف نمودم و پلیس با دیدن این صحنه تغییر مسیر ناگهانی به راست ایشان را مقصر دانست چون راه بنده را بسته بود و ایشان بعد از یکماه رفتند و شکایتی مبنی بر اشتباه کارشناسی کردن پلیس نمودند و من را مقصر کردند.
آیا اول ابنکه از نظر شما این مقصر چه کسی است و برای اقدامات بعدی بنده چه کار کنم. ممنون از شما لطفا جواب بنده را بدید مرسی؟
1.     اگر اینگونه که شما می فرمائید بوده باشد به نظر من مقصر ایشان است.
2.     شما هم باید به نظر کارشناسی ایشان اعتراض کنید تا موضوع در کمیته 5 نفره بررسی شود . تا 3 مرحله می توانی شکایت کنید ولی هزینه شکایت با کسی است که نهایتا مقصر شناخته می شود.به نظرم یک بار شکایت کنید.

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .