مراحل دریافت دیه بعد از حادثه

ستاره محمدی: پدر من ۱خرداد ۹۹ تصادف کردند. پیاده بودند، موتوری با سرعت خیلی بالا ورود ممنوع بهشون میزنه و پرت میشن استخوان پاشون از زانو به پایین به شدت ترک میخوره و میشکنه که نیاز به جراحی داره و قرار دادن پلاتین و چون مشکل قلبی هم دارن توی حین تصادف به قلبشون هم فشار اومده و نزدیک بوده سکته کنند.

 موتور سوار گواهینامه ام نداشته سوالم اینه چه قدر بهشون دیه تعلق میگیره ؟ و اینکه برای گرفتن دیه باید چیکار کنیم از کجا شروع کنیم چه مدارکی رو اماده کنیم چه مدارکی نیازه از بیمارستان بگیریم پلیس و اورژانس موقع تصادف اومدن و موتور سوار بازداشتگاهه و البته بیمارستان دولتی هم انتقالشون دادن که به گفته پلیس راهنمایی و رانندگی وقتی به بیمارستان دولتی برن تحت نظر پلیس راهنمایی میمونه و پرونده بسته نمیشه الان ممکنه من رو راهنمایی کنید؟

1.     حداقل 8 درصد بابت شکستگی دارد معادل 26 میلیون و 400 هزار تومان

2.     باید از طریق کلانتری شکایت کنید. آنجا هم می توانید پدرتان را ببرید و هم مدارک حادثه و بیمارستان را ببرید. بعد پرونده به دادگاه ارسال می شود و قاضی حکم می دهد.

3.     اگر موتور بیمه داشته باشد که بیمه دیه را می دهد وگرنه خود موتورسوار باید بدهد.

  

برای مشاوره رایگان و تلفنی با کارشناس سایت بیمه جو کلیک کنید سوالتان را از طریق ایمیل و یا کامنت نپرسید ! پاسخ داده نمی شود .

برای درخواست بررسی پرونده توسط کارشناس کلیک کنید .